02/07/2019

“VI Національний День Саду 2019” у Херсоні.

This post is also available in: EN (EN)

“VI Національний День Саду 2019” у Херсоні. 27 червня компанія Obsttechnik взяла участь у «VI Національному Дні Саду 2019», де представила обладнання для збирання яблук та горіхів, а також техніку для переробки волоського горіха та фундуку.

Цьогорічний захід проходив у місті Софіївка (Херсонська обл.) на базі провідного садового господарства України ТОВ «Етнограй». У рамках «Дня Саду 2019» представники партнерських компаній поділилися практичними порадами щодо вирішення актуальних проблем садівництва, а також розповіли про досвід впровадження нових технологій в агросекторі.

Родзинкою заходу стала демонстрація садової техніки у “польових умовах”, де кожен учасник зміг переконатися у ефективності впровадження нових технологій у своєму господарстві. Також на виставці були представлені стенди з різноманітним сільськогосподарським обладнанням, агрохімією та пакувальною технікою вітчизняних та зарубіжних виробників.

На стенді компанії Obsttechnik була виставлена сучасна збиральна машина OB 100A від німецького виробника Feucht-Obsttechnik. Ця модель оснащена переднім роторним пристроєм з гумовими лопатями, що забезпечує дбайливий збір яблук без пошкоджень. Кутове розташування крісла водія дає можливість оператору контролювати процес збору врожаю та вивантаження фруктів у кошик. Також на стенді можна було побачити:

техніку для миття та очищення волоських горіхів;
збиральні ролики Roll-Blitz;
шейкери;
ручні та промислові горіхоколи.
Все обладнання можна було побачити у дії та перевірити на практиці.