11/02/2020

Делегація Obsttechnik на міжнародній виставці “Fruit Logistica” у Берліні.

This post is also available in: EN (EN)

На початку лютого наші фахівці побували у Берліні, де відвідали найбільшу профільну виставку свіжої продукції Berlin Fruit Logistica 2020. Цей захід проводиться з 1993 року, збираючи ключових гравців сектору необробленої продукції від великих корпорацій до малого та середнього бізнесу з усього світу.

Цього року на виставці зареєструвалося понад 3,2 тис. експонентів із 98 країн світу, які представили повний спектр агропродукції, обладнання, послуг та логістичних рішень, що забезпечують цілорічний доставку свіжих якісних фруктів та овочів у будь-яку точку земної кулі. Окрім цього, захід відвідав понад 78 тис. трейдерів та експертів з більш ніж 130 країн світу.

Berlin Fruit Logistica 2020 охоплює всі сектори бізнесу свіжих продуктів і для зручності відвідувачів розділена на чотири виставкові зони:

свіжі продукти (свіжі фрукти, овочі, сухофрукти, горіхи, ягоди, гриби, спеції, квіти тощо);
технічні системи (насіння, системи культивації, теплиці та тепличні технології, пакувальні технології та машини, комп’ютерні та інтернет-рішення, системи маркування та зважування тощо)
логістика (сучасні логістичні рішення, послуги митного оформлення, транспортні компанії, холодильні та складські приміщення тощо);
сервіси (ЗМІ, контроль якості та сертифікація, фінансові, страхові послуги, реклама та просування).
Окрім виставкових стендів на заході проходило безліч тематичних лекцій, бізнес-форумів, семінарів, зустрічей та презентацій нових продуктів, технологій та послуг.

«Fruit Logistica 2020» – місце зустрічі виробників та оптових продавців свіжої продукції, імпортерів, експортерів та транспортних компаній. Це чудова можливість для пошуку нових постачальників, налагодження контактів з новими діловими партнерами та розширення кола бізнес-знайомств. А представлена продукція дає повну картину про останні тенденції ринку, інновації, продукти та послуги на ринку свіжої продукції.