ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ канабіса

video

This post is also available in: EN (EN)

Лінія з переробки технічної коноплі / канабісу продуктивністю 1т/год.

Лінія дозволяє швидко та якісно переробляти технічну коноплю і отримувати в результаті чотири продукти, а саме:

  • конопляний пил
  • квітки і листя розміром до 4 мм
  • чисте насіння
  • стебло
Відео
Найменування Опис
1 СЕПАРАТОР ДЛЯ КОНОПЛІ Призначений для відділення суцвіття рослини коноплі від решти стебла рослини. Сухий обробний матеріал дозується на вхідний конвеєр машини. У сепараторі квітки, насіння і листя відокремлюють від стебла. Машина має фільтр для збору конопляного пилу, який утворюється завдяки сепарації всередині машини. Після відокремлення змішана маса розділених квіток, насіння та листя виходить в один бік, а стебла – в інший.
2 НАКЛОННИЙ СТРІЧКОВИЙ КОНВЕЄР Транспортує матеріал на наступний процес обробки
3 СТРІЧКОВИЙ КОНВЕЄР З РЕГУЛЬОВАНИМ ПРИВОДОМ (БУФЕР) Призначений для безперервного дозування матеріалу для обробки на віброситі. Рівномірне дозування забезпечує більш якісну обробку в щоденних процесах з мінімальними втратами. Оптимальна пропускна здатність лінії досягається зміною швидкості на шафі керування лінією.
4 СИТО ВІБРАЦІЙНЕ ЗІ СТРІЧКОВИМ ТРАНСПОРТЕРОМ Призначений для дозування технологічного матеріалу в шнековий конвеєр.
5 ШНЕКОВИЙ ТРАНСПОРТЕР ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ МАТЕРІАЛУ В РЕБЛЕР Використовується для транспортування матеріалу до реблера.
6 РЕБЛЕР REB - 200 Використовується для подрібнення листя та квітів до фракції 0-3 мм (в середньому < 2 мм) шляхом проштовхування матеріалу через квадратні випускні отвори та для відділення фракцій зламаних дрібних гілок і насіння через другий вихідний отвір. На задній стороні сепаратора, за перфорованою частиною решета або сітчастими отворами решета, є вихід для відокремлених частин стебла (і насіння). Під ситом є вихідний отвір для відокремлених частин листової пластинки і квіток.
7 ВІБРОСИТО Призначений для поділу переробного матеріалу на дві фракції (квітки та листя поза стеблами), відповідно до розміру переробного матеріалу. Обробний матеріал дозується на верхню частину сита і з вібрацією рухається до виходу. Таким чином, просіюється на різні фракції, потрапляючи через сітчасте сито, дозується через виходи в бункер шнекового конвеєра для подальшого транспортування в контейнери або мішки або дозується безпосередньо в ящик.
8 ШНЕКОВИЙ КОНВЕЄР SC-90 З БУНКЕРОМ І СИСТЕМОЮ НАПОВНЮВАННЯ МІШКІВ Призначений для підйому матеріалу на висоту мішка або бігбеги. Конвеєр має два виходи, тому мішки легко змінювати за допомогою ручки, щоб перенаправити матеріал у новий порожній мішок.
9 ШНЕКОВИЙ КОНВЕЄР SC-130 Призначений для транспортування оброблюваного матеріалу до пневмосепаратора
10 ПНЕВМАТИЧНИЙ СЕПАРАТОР HZS-40 Призначений для поділу технологічного матеріалу на 2 частини з неоднорідної суміші, і все по вазі. Перша частина — це більш важкі частинки (наприклад, насіння промислових конопель), а друга — більш легкі частинки (наприклад, частини зрізаного стебла, квіти 2-го класу, насіння 2-го класу). Поділ здійснюється за допомогою високошвидкісного потоку повітря.
11 ФІЛЬТР-МІШОК HVF-24 З АВТОМАТИЧНИМ СТРУШУВАННЯМ МІШКА І ТРУБОПРОВОДОМ Призначений для збору пилу з робочої зони технологічної лінії. Під фільтром кріпиться пилозбірник з колесами. Знепилення фільтрувальних пакетів відбувається завдяки автоматичним струшувачам. Трубопровід поставляється з фільтром
12 ШАФА УПРАВЛІННЯ ТА ПРОВОДКА Дозволяє керувати всіма процесами на лінії