Калібратор волоського горіха

This post is also available in: EN (EN)

Калібрування горіха – точне сортування

В обробці горіхової продукції невід’ємним та важливим процесом є калібрування горіха. Цей процес – сортування волоського горіха за різною величиною для подальшої його якісної колки. Щоб здійснити таку роботу в широких масштабах виробництва, необхідно професійне обладнання для калібрування, так званий калібратор горіха. Його використання значно підвищує продуктивність, заощаджує тимчасові витрати, підвищує показник цілісності продукції, роблячи горіховий бізнес більш ефективним і прибутковим.

Високотехнологічний калібратор для волоського горіха

Наша компанія пропонує надійну сучасну техніку – калібратор волоського горіха. В наявності є моделі як для домашнього господарства, так і для масштабного виробництва. Ми допоможемо підібрати оптимальну техніку для конкретного випадку, щоб сортування волоського горіха було максимально результативним.

Калібратор горіха є машиною роторного типу. Це конструкція, що має спеціальні секції (барабани) з різними отворами. Виконані дані робочі секції з арматури з калібрувальними зазорами. Також це можуть бути спеціальні виробничі сита. Швидкість обертання визначає частотний регулятор, завдяки чому можна підібрати оптимальний робочий режим.

Калібрування горіха здійснюється таким простим способом. З бункера завантаження продукти надходять безпосередньо до робочої секції отворами різного розміру для сортування. Плоди перемішується за допомогою шнека, забезпечуючи у першому відділі відсів сміття та дрібного невідповідного горіха. Далі продукт надходить ще в три відсіки техніки, де проходить сортування волоського горіха за величиною, що відповідає ГОСТу.