Машинки для чищення горіхів

This post is also available in: EN (EN)

Сучасне обладнання для миття горіхів та очищення від шкірки 

У виробничому процесі зі збирання та обробки горіхової продукції важливим моментом є очищення волоських горіхів та їх миття. Адже загальна маса плодів після механізованого збору найчастіше характеризується високим рівнем забрудненості. Це значна кількість дрібного сміття із землі, каміння, гілок та частин зеленої зовнішньої шкірки. Тому необхідне спеціальне обладнання для очищення горіхів та їх миття.

Технологічна лінія з очищення волоського горіха

Наша компанія допоможе зробити так, щоб очищення волоського горіха від шкірки та іншого сміття відбувалося максимально швидко та ефективно. В результаті ми гарантуємо чистий та красивий продукт, готовий до подальшої переробки.

Ми пропонуємо надійне обладнання для очищення волоських горіхів виробництва достойного французького бренду AMB Rousset. Його функціонал полягає в миття продукції від піску, різного сміття та сміттєвих домішок з якісним подальшим сушінням. Такого плану машина для чищення волоських горіхів має робочу частину, через яку продукт проходить інтенсивно обертаючись. В результаті забезпечується його високоякісне чищення та промивання.

В наявності є машина для очищення волоського горіха від зеленої шкірки, а також всілякі машини. В основному вони призначені для:

  • Відділення гілок, каміння та іншого великого сміття;
  • Усунення піску та дрібних засмічених домішок;
  • якісного миття горіхових плодів та їх сушіння;
  • Очищення горіхів від навколоплідника (шкірки).

У нас ви можете придбати як повноцінну високопродуктивну очисну лінію, так і простий верстат для очищення волоських горіхів. Вся техніка відповідає світовим технічним стандартам якості, що гарантує її надійну та довговічну роботу.