ПАРТНЕРИ

Французька компанія AMB ROUSSET починаючи з 1970 року минулого століття займається проектуванням та виробництвом техніки для збирання та обробки фруктів та горіхів.

За піввікову історію компанія успішно впровадила повний виробничий цикл в обробці плодів.

Робота фахівців виведена на новий, якісний рівень, коли перманентно проводиться аналіз сфери діяльності, а також здійснюється розробка та апробація сільськогосподарської техніки.

Керівництво компанія AMB ROUSSET повністю усвідомлює відповідальність перед своїми клієнтами, які є основною ланкою в ланцюжку «Клієнт-Завдання-Реалізація».

https://www.amb-rousset.com

Ось уже понад 30 років Гюнтер Фойхт працює у напрямку виробництва техніки для збирання фруктів. З 2003 року основне виробництво перейняв його син Юрґен Фойхт.

Разом вони розробляють інноваційну техніку для збирання врожаю фруктів та горіхів. Успіх фірми у тому, що клієнт завжди є основним пунктом своєї діяльності.

З такою постановкою мети, фірма Feucht-Obsttechnik зайняла лідируючу позицію в Європі серед виробників техніки для збирання та переробки врожаю.

Раціоналізація процесу збирання плодів з високою вимогою до якості зібраних фруктів разом із їх чистотою та кількістю є основним аргументом купівлі нашої техніки.

https://www.feucht-obsttechnik.de