Промислові сушарки для горіхів

This post is also available in: EN (EN)

Сушіння волоських горіхів – запорука якості продукції

Щоб зберегти врожай та підвищити цінність товару, необхідно кондиціювання та сушіння горіхів. В Україні ці процеси, як правило, здійснюються в природних умовах у спеціальних критих і добре провітрюваних приміщеннях. Але за значних обсягів горіхових плодів просто не обійтися без спеціальної сушильної техніки. Сучасна сушарка для горіхів допоможе значно прискорити процес, зробить його більш ефективним та економічно вигідним.

Нормативні вимоги до вологості

Після збирання цілих плодів їхня вологість становить близько 35-45 %, що небажано, оскільки продукт може просто зіпсуватися. Відповідно до Міжнародного стандарту та технічних умов, вологість цільного волоського горіха повинна становити не більше 10%. Якщо обсяги продукції великі, то для цього обов’язково потрібна спеціальна сушарка для волоських горіхів. Завдяки цьому обладнанню здійснюється примусове сушіння горіхів та їх вентилювання в різних камерах.

Високотехнологічна сушарка для горіхів

Наша компанія пропонує ефективне сушильне обладнання від перевірених часом брендів Feucht-Obsttechnik та Amb Rousset. Представлено воно у вигляді секційної конструкції, що працює на економічному газовому тепловому генераторі. Здійснюється сушіння цілісних горіхів протягом 1-3 діб, внаслідок чого вологість буде 12-13%. Продуктивність такої техніки в залежності від кількості секцій складає 1-4 тонни продукції на добу.

У нашому асортименті сушіння для горіхів представлено різних моделей, які відрізняються насамперед місткістю та потужністю. Процеси в такому обладнанні здійснюються при температурі 40-60 С0 з паралельним вентилюванням повітря, яке рівномірно обдуває продукцію. В результаті висушені горіхи зберігають свій колір та вітамінний склад до 90-95%.