Струшувачі для дерев

This post is also available in: EN (EN)

Збір урожаю з високих дерев та рослин з розлогою кроною завжди складний. Тому для збивання фруктів виправдано використання шейкера або струшувача дерев, купити який завжди можна у компанії Obsttechnik. Таке обладнання спростить та прискорить збирання фундуку, волоських горіхів, каштанів.

Шейкер виключає пошкодження рослин та псування врожаю. Також обладнання суттєво знижує ризик травмування працівників плантації та паралельно скорочує витрати на оплату праці — для роботи із струшувачем потрібна лише одна людина.

Самостійно обладнання не використовується його необхідно агрегатувати з трактором. Спочатку працівник закріплює на стволі дерева «лапу». А потім вал трактора приводить у дію машину для струшування горіхів та яблук. Попередньо потрібно розтягнути під кроною намет, щоб плоди не розкотилися по землі. А листя, що обсипалося, можна легко прибрати за допомогою повітродувки.

Широкий асортимент обладнання Feucht Obsttechnik та Amb Rousset для струшування дерев

Виконання у пристроїв для зняття плодів з дерев різне, що дозволяє кожному покупцеві знайти оптимальний варіант. Асортимент нашої компанії включає такі типи обладнання:

  • Тросові OS та CABLE SHAKER. Підходять для високих рослин. Продуктивність тросових екземплярів варіюється в межах 20–35 дерев/година. Середній час обробки: 3-5 хвилин. Головна перевага машин – низька вартість.
  • Струшувачі дерев з гідравлічним затискачем. Їхня ціна вища за вартість тросових екземплярів. Відрізняється обладнання низькою амплітудою вібрацій, плавністю роботи, високою продуктивністю – показник досягає 200 дерев/година. Управління здійснюється із кабіни трактора. Жнивні машини, оснащені затискачем, підійдуть для високих рослин. Доступно кілька типів машин – VHB, VHD, VHE, VHY, VHS. Перша модель найекономічніша.
  • Машини VHP. Такий струшувач дерев варто купити для фруктових плантацій. Пристрій також оснащується гідравлічним затискачем. Передбачено регулювання під стволи різного діаметра. Цей пристрій найпродуктивніший – за годину з його допомогою один працівник зможе обійти до чотирьохсот яблунь або горіхових чагарників. Агрегат не завдає шкоди насадженням, тому допускається використовувати його навіть на тендітних чи молодих деревцях.

Вибирати шейкер потрібно з урахуванням площі території, кількості насаджень, фінансових можливостей.

Схема замовлення машини для струшування горіхів на нашому сайті

Ми працюємо з фізичними та юридичними особами в Україні. Зв’язатися з відділом продажів можна телефоном або через сайт. Щоб замовити онлайнову техніку, заповніть спеціальну форму. Вкажіть у ній ПІБ, контактні дані, вид урожаю, тип бажаного агрегату.

Як тільки ми отримаємо заявку, зв’яжеться з вами менеджер для обговорення всіх деталей співпраці. Отримати консультацію щодо струшувачів дерев можна і по телефону, будь-якого буднього дня з 9:00 до 17:00.