11/06/2019

Obsttechnik на “АГРО-2019” у Києві.

This post is also available in: EN (EN)

З 4 по 7 червня 2019 року на території Національного комплексу «Експоцентр України» відбулася Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2019». Це найбільша агропромислова виставка у Східній Європі. Виставка вже давно стала головною аграрною платформою нашої країни та є ефективним майданчиком для впровадження інновацій, модернізації виробництва, презентацій новинок у всіх сферах АПК України.

Географія учасників виставки «АГРО-2019» – велика: цього року взяли участь представники 15 країн: України, Німеччини, Великої Британії, США, Канади, Іспанії, Туреччини, Китаю, Італії, Австрії, Польщі, Литви, Індії, Білорусі, Румунії.

На офіційному відкритті виставки (4 червня) був присутній Прем’єр-міністр України В.Б. Гройсман. За 4 дні роботи майданчик відвідало понад 83 тисячі осіб.

Цього року акцент було зроблено на сучасних технологіях та інноваціях у всіх галузях сільського господарства, новинки с/г обладнання та техніки.

Компанія Obsttechnik на виставці представила свій стенд із технікою. На стенді компанії була представлена німецька та французька збиральна техніка (машини для збору горіхів та фруктів, ручні роли), струшувачі дерев та обладнання з переробки горіхів (машина для миття горіхів, калібрувальне сито, горіхоколи, пристрій для відділення ядра горіха від шкаралупи).

Приємно відзначити, що наш виставковий стенд відвідало понад 2000 гостей. Вони цікавилися можливостями, характеристиками та ставили багато питань щодо роботи техніки.

Участь у «АГРО-2019» надала нам чудову можливість знайти нових партнерів, дізнатися про нові тенденції у розвитку аграрної галузі, обмінятися досвідом, гідно представити свою продукцію, показати останні новинки техніки. Під час виставки наша команда провела ділові зустрічі з партнерами та потенційними клієнтами, були обговорені питання співпраці та плани розвитку.